Krchlebská věž opět odstartuje krajskou soutěž v požárním sportu

rtpress » AKTUÁLNĚ » Krchlebská věž opět odstartuje krajskou soutěž v požárním sportu
6.5.2019, Tomáš Rejtek

V sobotu 8. června se v Krchlebech nedaleko Čáslavi uskuteční už 18. ročník závodu ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku. 

Pro účastníky z Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje bude Krchlebská věž stejně jako v předchozích letech součástí Krajské soutěže v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů, kterou bude 15. a 16. června hostit městský stadion Olympia v Kutné Hoře.

Soutěž v Krchlebech bude zahájena v 9 hodin nástupem závodníků, rozhodčích a hostů, předpokládané slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen kolem 15. hodiny.

Následující víkend 15. a 16. června bude probíhat Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů v Kutné Hoře.

V sobotu od devíti hodin uvidí diváci běh na 100 m s překážkami, kde se představí soutěžící v kategoriích muži HZS, muži SDH a ženy SDH. Odpoledním programem bude štafeta 4x100 m s překážkami, opět rozdělené do kategorií muži HZS, muži SDH a ženy SDH.

Nedělní dopoledne bude jako už tradičně patřit právem nazývané královské disciplíně požárního sportu – požárnímu útoku. Soutěžit se bude ve stejných kategorií jako u předchozích disciplín, tzn. muži HZS, muži SDH a ženy SDH.

Zdroj: HZS Středočeského kraje

Foto: HZS Středočeského kraje

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma