DOMÁCÍ ZPRÁVY

rtpress » DOMÁCÍ ZPRÁVY

ICOM transport předal Jindřichu Steinhauserovi šek na 233.800 Kč

1.07.2019, Vítovská
V koncernu ICOM transport jsou všichni zaměstnanci jako rodina. To dokazuje příběh řidiče autobusu Jindřicha Steinhausera, který měl v loňském roce vážnou dopravní nehodu, kdy mu polský řidič kamionu nedal přednost. Tato událost zasáhla napříč koncernem všechny zaměstnance. Jejich sounáležitost nakonec dopsala příběh toto pondělí, kdy byl panu Steinahuserovi předán šek z veřejné sbírky, kterou sami iniciovali..

České dráhy připravily prázdninové nostalgické vlaky v různých koutech Čech a Moravy

1.07.2019, Stránská
V různých místech České republiky připravily České dráhy ve spolupráci se svými partnery řadu letních prázdninových jízd historických vlaků. Dovolenou a prázdniny je možné zpestřit výletem ve starém motoráčku nebo v parním vlaku. Připraveny jsou pravidelné opakované jízdy i jednorázové akce.

Zahradu Arnoldovy vily propojí se zahradami sousedních vil

3.06.2019, Martina Stránská
Návštěvníci Arnoldovy vily a vil Tugendhat a Löw-Beer se mohou těšit na propojení jejich zahrad. Město Brno bude hledat zhotovitele projektu na úpravu zahrady Arnoldovy vily, která má projít kompletní rekonstrukcí. Zahrada bude mít přírodní charakter s důrazem na dostatek stínu a aktivní vyžití návštěvníků. Druhý projekt, který si město chce nechat zpracovat, se týká interiéru Arnoldovy vily. Projekty bude hradit městská část Brno-sever.

Policisté pomohli při záchraně lidského života

17.05.2019, Marek Růžička
Brněnští policisté při resuscitaci použili automatizovaný externí defibrilátor. 

Příbramští hasiči si vyzkoušeli likvidaci požáru ve věznici

29.04.2019, Kamila Dočekalová
Dnes bylo uskutečněno prověřovací cvičení v příbramské věznici v městské části Bytíz, kde vznikla mimořádná událost typu požár. 

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma