rtpress » Vítáme Vás na webu České nezávislé tiskové kanceláře

Vítáme Vás na webu České nezávislé tiskové kanceláře

 Česká nezávislá tisková kancelář, byla založena v září roku 2000 po ukončení tehdejší televizní  společnosti RT+. Naši redakci tvoří výhradně profesionální redaktoři, reportéři a fotoreportéři. ČNTK se snaží poskytovat čtenářům a návštěvníkům tohoto zpravodajského portálu aktuální celoplošné zpravodajské informace o dění v České republice i v zahraničí. Jsme celoplošný zpravodajský portál, který v rámci poskytování informací spolupracuje i s významnými tištěnými médii a to jak v České republice tak v zahraničí.

 

Budeme velice rádi když nám čtenáři budou na naši emailovou adresu zasílat své připomínky, náměty a návrhy na vylepšení zpravodajského webu. Budeme velice rádi i za kritické názory od našich věrných čtenářů. Každý Váš názor, námět nebo poznatek je pro nás přínosem.

V rámci poskytování informací spolupracujeme  jak se soukromými pořadateli různých společenských akcí tak v oblasti krimi událostí spolupracujeme s policií České republiky, Městskou policií ve všech větších městech, Hasičským záchranným sborem České republiky, Úřadem vlády České republiky a v neposlední řadě i s Ústředními orgány státní správy. Všem patří velký dík za vynikající a korektní spolupráci.  

Děkujeme všem našim věrným čtenářům za přízeň

Redakce RT PRESS      

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 ISSN:2571- 0745   © Copyright 2018 - 2019 ČNTK

Denně přinášíme aktuální zprávy z domova i ze světa. Připravujeme pro vás především politiku a zprávy z domova, zprávy ze světa, finance a ekonomické zpravodajství, krimi zprávy, dopravu, sportovní zpravodajství a další zajímavosti z jiných oblastí. Zprávy zpravodajského portálu ČNTK -  RT PRESS cz poskytují 24 hodin denně aktuální nabídku událostí, které se dějí teď v České republice a ve světě.  

 

Webové stránky zdarma