KOMENTÁŘE

rtpress » KOMENTÁŘE

Petr Fiala: Na dnešní mimořádné schůzi chceme vládu dotlačit k zajištění dostatku peněz na sociální služby

30.05.2019, Admin
Sněmovna dnes na mimořádné schůzi projedná chybějící peníze pro zaměstnance v sociálních službách. Občanští demokraté chtějí podle předsedy Petra Fialy prostřednictvím mimořádné schůze Poslanecké sněmovny dotlačit vládu k tomu, aby na sociální služby našla potřebné prostředky.

Europoslanec za ČSSD Pavel Poc: Bitva o limitech těžkých kovů jako arzen, kadmium či olovo v minerálních hnojivech dobojována. Jaké jsou výsledky?

21.11.2018, Tomáš Rejtek
Po dvou a půl letech vyjednávání jsme dnes s Radou EU dohodli kompromis týkající se limitů znečišťujících látek, jako je kadmium, olovo či arzen, v minerálních hnojivech. Jakkoli je většina textu velkým krokem kupředu pokud jde o kvalitu hnojiv, kamenem úrazu se stal povolený obsah nebezpečného kadmia ve fosforečných hnojivech.

Předseda ODS Petr Fiala: Lidé, kteří aktivně bojovali za svobodu a demokracii, jsou skuteční hrdinové

17.11.2018, Tomáš Rejtek
Na výročí 17. listopadu předseda ODS tradičně poobědval s bývalými disidenty a lidmi Listopadových dnů. Fiala označil disidenty za skutečné hrdiny. Disidenti a jejich odhodlání jsou podle Fialy inspirující dodnes.

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma