KRIMI ZPRÁVY

rtpress » KRIMI ZPRÁVY

Olomoučtí policisté prosí veřejnost o pomoc při objasnění dopravní nehody

15.07.2019, Rejtek
Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala ve čtvrtek 11. července 2019 v 15:02 hodin v křižovatce ulic nábř. Přemyslovců x 1. máje v Olomouci a při pátrání po druhém z účastníků nehody.

Na železničním nádraží v Mohelnici zemřel muž po střetu s projíždějícím vlakem

14.07.2019, Rejtek
Dnes kolem půl druhé odpoledne došlo v železniční stanici Mohelnice ke střetu osoby s projíždějícím vlakem. Muž na následky zranění na místě zemřel.

Olomoučtí kriminalisté hledají svědky závažné dopravní nehody a prosí veřejnost o pomoc

2.07.2019, Růžička
Policisté dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc vedoucí k objasnění dopravní nehody.

Policajti z Považskej Bystrice vykonali enviromentálnu akciu

2.07.2019, Růžička
Policajti z Považskej Bystrice vykonali policajno-bezpečnostnú akciu zameranú na odhaľovanie priestupkov a emviromentálnej trestnej činnosti. Akcia sa konala v k.ú. obce Horný Moštenec, okr. Považská Bystrica v spolupráci s lesnou strážou Chránenej krajinnej oblasti Strážovské vrchy.

Tragická dopravní nehoda s následným požárem u Liběchova na Mělnicku

1.07.2019, Stránská
V neděli 30. června krátce po půl deváté večer přijala operátorka tísňové linky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě osobního vozidla a kamionu na silnici číslo 261 v katastru obce Liběchov v okrese Mělník. 

V garážích bytového domu hořela auta

28.06.2019, Vítovská
Při nočním požáru aut v Brně-Žebětíne je škoda odhadnuta na 800 tisíc korun. Bytový dům opustily víc jak tři desítky obyvatel. Požár se obešel bez zranění

Jihomoravští hasiči ve čtvrtek opět odstraňovali následky bouřek

20.06.2019, TR
Více jak čtyřicetkrát vyjížděli jihomoravští hasiči během čtvrtka odstraňovat následky bouřky. Nejčastěji čerpali zatopené prostory a odstraňovali popadané větve a stromy.

Policie naléhavě prosí veřejnost o pomoc při pátrání

20.06.2019, TR
Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala ve středu 12. června 2019, kolem 15:30 hodin na ulici Táboritů v Olomouci, části Bělidla.

Při protidrogové operaci ARNOLD celníci a policisté zasáhli proti organizovanému drogovému gangu

1.06.2019, Tomáš Rejtek
Bezmála rok sledoval protidrogový útvar Generálního ředitelství cel ve spolupráci s německými celními orgány skupinu osob zabývající se dovozem omamných a psychotropních látek z Holandska.

Při technopárty na Třebíčsku policisté dohlíželi na veřejný pořádek a především na plynulost a bezpečnost v dopravě. Někteří řidiči byli pod vlivem alkoholu nebo drog 

28.05.2019, Tomáš Rejtek
Během uplynulého víkendu policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina realizovali bezpečnostní opatření, které zaměřili především na lokalitu katastru obce Meziříčko na Třebíčsku, kde na soukromém pozemku probíhala techno produkce.

Aktualizace k dnešní střelbě v Dražůvkách

24.05.2019, Tomáš Rejtek
Kriminalisté stále pracují na ohledání místa činu. Do této chvíle se našly dvě střelné zbraně (dlouhá i krátká). Vše dosud nasvědčuje tomu, že v případu půjde o vraždu a následnou sebevraždu.

V Brně se uskuteční již dvaadvacátý ročník prestižního Mezinárodního mistrovství České republiky 2019 v jezdectví

24.05.2019, Tomáš Rejtek
Již po dvaadvacáté zavítají do Brna nejlepší jezdci na koních, kteří zároveň vlastní služební průkaz policie. Mezinárodní Policejní mistrovství se koná i s  tradičním doprovodným programem. Mezinárodní policejní mistrovství České republiky 2019 v jezdectví se koná pod záštitou policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Jana Švejdara, hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové ...

Při rozsáhlém požáru sklepa v Praze 4 zachránili hasiči jedenáct osob a psa.

18.05.2019, Tomáš Rejtek
Dnes od 11:39 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů z krčské, centrální a chodovské stanice v ulici Nuselská v Praze 4, u požáru sklepní kóje v suterénu činžovního domu.

Brněnští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při objasňování závažného trestného činu

7.05.2019, Tomáš Rejtek
První květnový den zhruba 30 minut po půlnoci došlo v křižovatce ulic Šromova a Zámecká v Brně-Chrlicích ke střetu osobního auta a chodce.

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma