Brněnští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při objasňování závažného trestného činu

rtpress » KRIMI ZPRÁVY » Brněnští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při objasňování závažného trestného činu
7.5.2019, Tomáš Rejtek

První květnový den zhruba 30 minut po půlnoci došlo v křižovatce ulic Šromova a Zámecká v Brně-Chrlicích ke střetu osobního auta a chodce.

Devětadvacetiletý muž odnesl střet těžkým zranění, na místě jej ošetřovali svědci události, od kterých kriminalisté zjistily, že vozidlo odjelo směrem k dálnici, aniž by řidič zastavil. Podle dosavadního šetření se nejedná o dopravní nehodu a ze strany řidiče dosud neznámého vozidla půjde s největší pravděpodobností o úmyslné jednání.

Kriminalisté věc v tuto chvíli šetří jako zvlášť závažný zločin těžké ublížení na zdraví (za který pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi) a také za neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

Kriminalisté prosí o pomoc případné svědky, kteří se v kritickou dobu vyskytovali v okolí místa činu a mohli si všimnout podezřelého vozidla nebo ho mohou mít nahrané na palubních kamerách. S poznatky se mohou obracet na linku 158. Za případnou pomoc kriminalisté děkují.

 

Video ZDE: https://youtu.be/eF4dmHhcNfs

 

Zdroj: KŘP Jihomoravského kraje

 

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma