Aktualizace k dnešní střelbě v Dražůvkách

rtpress » KRIMI ZPRÁVY » Aktualizace k dnešní střelbě v Dražůvkách
24.5.2019, Tomáš Rejtek

Kriminalisté stále pracují na ohledání místa činu. Do této chvíle se našly dvě střelné zbraně (dlouhá i krátká). Vše dosud nasvědčuje tomu, že v případu půjde o vraždu a následnou sebevraždu.

Dnes ráno došlo v Dražůvkách při standardním policejním úkonu ke střelbě. Policisté řešili běžný sousedský spor, přičemž podezřelým byl bezúhonný občan. Nevlastnil legálně drženou střelnou zbraň. Během první výzvy před vstupem do obydlí zazněl bez jakéhokoliv varování výstřel, kterým byl zraněn místostarosta.Ten svým zraněním bohužel přes okamžitě poskytnou pomoc podlehl. Do obce se sjely další policejní složky včetně zásahové jednotky, situaci ze vzduchu monitoroval vrtulník.. Po vstupu do objektu policisté našli podezřelého již bez známek života. V současné době probíhají policejní úkony včetně ohledání místa činu. Na místě pracovali také policejní krizoví interventi.

Na místě stále působí i policejní krizoví interventi. Z dosavadního šetření vyplývá, že podezřelý vystřelil bez jakékoliv výstrahy pravděpodobně přes zavřené okno. Policisté pod krycí palbou přemístili zraněného do bezpečného prostoru, poskytli mu první pomoc a přivolali záchranáře. Ani ti už bohužel zraněnému nemohli pomoci. Z důvodu smrti pachatele bude případ odložen.

 

Zdroj: KŘP Jihomoravského kraje

Foto: Ilustrační

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma