Policie naléhavě prosí veřejnost o pomoc při pátrání

rtpress » KRIMI ZPRÁVY » Policie naléhavě prosí veřejnost o pomoc při pátrání
20.6.2019, TR

Policisté Dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, která se stala ve středu 12. června 2019, kolem 15:30 hodin na ulici Táboritů v Olomouci, části Bělidla.

Z prvotního šetření kriminalistů vyplývá, že nezjištěný řidič nezjištěného vozidla (mělo se jednat o osobní vozidlo černé barvy, ve vozidle měli být dva muži středního věku), na ulici Táboritů, ve směru jízdy od ulice Matěje z Janova, na ulici Táboritů, v křižovatce s ulicí Beneše Třebízského (nerozlišené dopravním značením) pravděpodobně nedal přednost zprava jedoucímu 14letému cyklistovi. Došlo k nárazu přední části neznámého vozidla do levé přední části jízdního kola cyklisty.  Ten upadl na zem a způsobil si zranění, s nímž musel vyhledat lékařské ošetření. Po střetu a krátké komunikaci mezi řidiči vozidlo z místa odjelo, aniž by byla nehoda nahlášena na policii.  Oznámení o nehodě  přijali policisté dodatečně, dne 14. 6. 2019.

Svědci, kteří nehodu viděli, případně řidiči, kteří kolem místa nehody projížděli a svými informacemi by tak mohli přispět k jejímu objasnění a sdělit informace a poznatky jak k řidiči, tak i vozidlu, ať prosím, kontaktují policisty Dopravního inspektorátu Olomouc a to buď osobně, anebo telefonicky na adrese: Třída Kosmonautů 189/10, Olomouc, na tel. 974 766 251, 974 766 573, email: ol.di.podatelna@pcr.cz, případně kdykoliv prostřednictvím linky 158.

Rovněž kriminalisté žádají i řidiče předmětného vozidla, aby se přihlásil  na uvedených kontaktech.

 

 

Zdroj: Policie ČR

Foto: Policie ČR

Komentáře

Antispamová ochrana: Napište číslo 100 slovem

Kontaktujte nás

Na tomto místě nás můžete kontaktovat

 

ISSN 2571-0745

 © 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma