Vynikající Festival Krásná louka představí největší festivalový lunapark v ČR

rtpress » KULTURA » Vynikající Festival Krásná louka představí největší festivalový lunapark v ČR
17.4.2019, Jolana Rychetská

Pořadatelé festivalu Krásná louka připravili pro návštěvníky největší festivalový lunapark v ČR. Víkendová akce propojí mezi 24. a 26. květnem vynikající hudbu s velkou nabídkou pouťových atrakcí. Těch zde bude 30! Fanoušci populárních kapel a hudebníků, si tak budou moci na festivalu vyzkoušet lákadla, která na jiných festivalech nejsou k vidění.

Jde například o obří Booster, trenažér pro kosmonauty K2, vysoký 30 metrový kolotoč, houpací loď, autodrom, labutě, lavice, horskou dráhu, obří hrady či dětské kolotoče. Kateřina Čáslavová ze společnosti BLACK.ET, která akci pořádá k tomu uvádí: „Těší nás, že i letos můžeme, jako jediní v republice, nabídnout milovníkům hudby nejpopulárnější pouťové atrakce. Jsme přesvědčení, že fanoušci ocení jak dobrou muziku, tak i možnost odreagovat se na oblíbených pouťových lákadlech.“  V neděli pak na hudební produkci naváže ve velkém stylu dětský den. Jeho součástí bude kromě lunaparku velké cirkusové šapitó, klauni, akrobati. Pro děti i dospělé zde budou i rukodělné dílničky či soutěže o ceny. Vstupné na dětský den je zdarma.

O festivalu:

Jde o největší hudební a zábavnou akci na Mladoboleslavsku. Hudební produkce proběhne v pátek 24. a sobotu 25. 5. 2019. V neděli pak na hudebníky naváže dětský den. Festival Krásná Louka je tedy jedinečná víkendová akce, kterou si kromě milovníků hudby užije celá rodina.

Na festivalu vystoupí řada populárních muzikantů a kapel jako třeba MARPO & TROUBLEGANG, TOMÁŠ KLUS, O5 A RADEČEK, WALDA GANG, TRAUTENBERK, ŠKWOR, BEN CRISTOVAO, BARBORA POLÁKOVÁ a další.

Vstupenky lze kopit v síti Ticketstram, ale i v cestovní kanceláři Čedok či FIRO-tour. Ceny vstupenek na oba dny v předprodeji: 700,-. Pátek v předprodeji 350,-, na místě 400,-. Sobota v předprodeji 500, na místě 600.

Více informací zde:

http://krasnaloukafest.cz/

facebook.com/FestivalKrasnaLouka

 

Zdroj: Redakce ČNTK RT PRESS

 

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

© 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma