rtpress » SPORT » Ligová fotbalová asociace se společně s generálním partnerem Fortunou rozhodla ocenit nejúspěšnějšího nahravače FORTUNA:LIGY
18.8.2018, Sandra Neumanová, Tomáš Rejtek

Po každém pátém kole bude oceněn hráč s nejvyšším počtem gólových nahrávek za dané období a na následujících pět utkání ponese titul Přiraj:Král asistencí. 

Dva pracovní dny po každém pátém kole bude podle oficiálních ligových statistik oznámen nový Přihraj:Král asistencí, který kromě trofeje obdrží speciální dres, ve kterém odehraje následujících pět zápasů. Unikátní hraný dres s originálním podpisem všech šesti výherců sezóny se na konci ročníku objeví v aukci, jejíž výtěžek poputuje na Nadační fond Zelený život.

Základní pravidla:

Pořadí se vyhodnocuje po každém pátém kole základní části (v nadstavbové části a v baráži o sestup/postup už se nehodnotí) a takovým hráčem se stává vždy ten, který má nejvíce gólových asistencí za dané období (v případě rovnosti nastupuje následující parametry v pořadí):

1) Počet gólových asistencí

2) Počet přihrávek do gólové šance

3) Počet předfinálních přihrávek

4) Počet přihrávek do pokutového území

5) Celkový počet přihrávek

6) Počet odehraných minut

7) Počet naběhaných metrů

 

Metodika statistik i průběžné pořadí budou uveřejněny na webu fortunaliga.cz.

 

Zdoj: Ligová fotbalová asociace

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

© 2019 Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu České nezávislé tiskové kanceláře RT PRESS zapovězeno.

Webové stránky zdarma